Komise dopravní

Složení komise

Radim Fedorovič (ZMĚNA)
Josef Kraus (ANO)
František Malík (KDU-ČSL)
Jiří Beránek (ZMĚNA)
Tomáš Mottl (ANO)
Zdeněk Bartl (ANO)
Zdeněk Sedláček -předseda (ANO)
Martin Morávek (ANO)
Max Kubát (ALTERNATIVA)
Jiří Klečák (ALTERNATIVA)
František Tvrdík
Bohuslav Procházka, ml.
Jiří Louda
Za MÚ: Dobroslav Vepřek
 

Kontakt:

komise.doprava@kutnahora_cz

Zápisy z jednání (ve formátu  PDF)

2018

07.03.2018  16.5.2018  12.9.2018

2017

06.12.2017  18.10.2017  06.09.2017  07.06.2017  03.05.2017

2016

16.11.2016  21.09.2016  18.05.2016  06.04.2016  24.02.2016.  13.01.2016

2015

11.11.2015  14.10.2015  16.09.2015  10.06.2015  06.05.2015  01.04.2015  25.02.2015  22.01.2015   

 

Home » Městský úřad » Samospráva » Rada » Komise Rady » Komise dopravní

Nahoru