Seznam komisí RM

KOMISE RADY MĚSTA KUTNÁ HORA

pro volební období  2022 – 2026

S účinností od 1. 12. 2022

KOMISE ŠKOLSKÁ:

Předsedkyně: Dana Vepřková

Jiří Nedvěd, Radek Pařez, Klára Čejková, Petr Spálený, Jana Nedvědová, Petr Lošek, Nina Bilincová, Pavlína Hladíková, Jana Bolková, Jana Červená, Dana Vepřková, Pavla Berková, Karel Polívka, Soňa Zuchová, Andrea Melechová Ruthová, Kamila Drtilová

Za MÚ: Leona Krulišová

Gestory této komise jsou Lukáš Seifert, starosta a Josef Treml, radní

 

KOMISE SPORTOVNÍ:

Předseda: Jan Třískala

Vít Šnajdr, Karel Ptáček, Josef Kremla, Štěpán Vrána, Jan Třískala, Tomáš Pilc, Alois Salák, Filip Nedvěd, Jana Hubalová, Radim Hanuš

Za MÚ: Markéta Holubová

Gestory této komise jsou Kateřina Špalková, místostarostka, Lukáš Seifert, starosta a Josef Treml, radní

 

KOMISE KULTURNÍ:

Předseda: Štěpán Drtina

Lenka Frankvicová, Pavel Apolen, Lukáš Petránek, Boris Buňka, Lucie Nosová, Štěpán Drtina, Dominik Jelínek, Luděk Kment, Veronika Lebedová, Jana Kozáková, Miroslava Hebrová, Jakub Skyva, Monika Trdličková, Zdeněk Jeřábek, Pavel Bečán

Za MÚ: Pavel Ladra

Gestory této komise jsou radní Kateřina Daczická a Tomáš Morawski

 

KOMISE PRO SOCIÁLNÍ ZÁLEŽITOSTI:

Předseda: Jana Kuklová,

Hana Deutsch, Michaela Jandejsková, Nikola Váňová, Jana Kuklová, Marcela Bartlová, Leoš Lacina, Štěpánka Myřátská, Ivana Hudcová, Pavel Geier

Za MÚ: Marián Šlesingr

Gestory této komise jsou radní Kateřina Daczická, Robert Otruba a Monika Válková

 

KOMISE MAJETKOVÁ:

Předsedkyně: Magdalena Havlovicová

Martin Běhounek, Tomáš Gryč, Magdalena Havlovicová, Zuzana Moravčíková, Blanka Kratochvílová

Za MÚ: Lenka Heřmanová

Gestory této komise jsou radní Jiří Kukla a Robert Otruba

 

KOMISE PAMÁTKOVÉ PÉČE:

Předseda: Josef Kremla

Olga Dekojová, Štěpán Drtina, Josef Kremla, Gabriela Březinová, Jaroslav Rezler, Petr Lošek, Šárka Zmeková, Luboš Petříček a Michal Klečák

Za MÚ: Bc. Jana Jelínková

Gestorem této komise je Kateřina Špalková, místostarostka

 

KOMISE BYTOVÁ:

Předsedkyně: Miroslava Hebrová

Zuzana Dupalová, Mirka Piková, Blanka Kratochvílová, Ladislav Pilař, Miroslava Hebrová, Zdeněk Bartl, Jana Kurtejová

Za MÚ: Věra Hynková

Gestorem této komise je Jiří Kukla, radní

 

S účinností od 1. 1. 2023

KOMISE DOPRAVNÍ:

Předseda: Zdeněk Jirásek

Zdeněk Jirásek, Martin Lebeda, František Malík, Vít Šnajdr, Dominik Jelínek, Zdeněk Bartl, Jana Kaiserová, Richard Nocar, Radim Fedorovič, Bedřich Prokop

Za MÚ: Dobroslav Vepřek

Gestorem této komise je Josef Viktora, místostarosta

 

KOMISE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ:

Předseda: Jan Dynybyl

Robert Svoboda, Alexandr Špalek, Lukáš Jelínek, Jiří Řípa, Petr Pokorný, Aleš Kerner, Jan Janoušek, Václav Dušek, Ladislav Šorčík, Jan Dynybyl, Lukáš Strnad

Za MÚ: Ladislav Čermák

Gestorem této komise je  Lukáš Seifert, starosta 

 

KOMISE ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ:

Předseda: Martin Hlavatý

Jana Karlíčková, Lenka Dupalová, Tomáš Klail, Martin Hlavatý, Věra Zadražilová, Matěj Suchánek, Dalibor Dostál, Nikola Váňová

Za MÚ: Kateřina Hladíková

Gestorem této komise je Kateřina Špalková, místostarostka

 

KOMISE PRO BEZPEČNOST:

Předseda: Vojtěch Smetáček

Petr Geřábek, Petr Kalenda, Iva Pospíšilová, Marie Pipková, Vojtěch Smetáček, Antonín Dušek, Milan Zelený, Jan Havlovic, Jiří Klečák

Za MÚ: Radka Vonšovská

Gestorem této komise je Josef Viktora, místostarosta

Home » Městský úřad » Samospráva » Rada » Komise Rady » Seznam komisí RM

Nahoru