Komise pro sociální záležitosti

složení komise

  1. Monika Válková - předsedkyně (ANO)
  2. Robert Otruba (KDU-ČSL)
  3. Klára Kocmanová (PIRÁTI)
  4. Kateřina Daczická (ODS)
  5. Leoš Lacina (ODS)
  6. Marcela Bártlová
  7. Jana Kuklová (ANO)
  8. Barbora Nováková (ANO)
  9. Petr Březina
  10. Iva Hlavatá (ALTERNATIVA)
  11. Jan Čermák
  12. Ivana Hudcová

Za MÚ: Marián Šlesingr  Kontakt: socialni@mu_kutnahora_cz   

Zápisy z jednání (ve formátu  PDF)

2021

24.2.2021.pdf 24.3.2021.pdf

2020

22.1.2020.pdf 5.2.2020.pdf 19.2.2020.pdf 4.3.2020.pdf 22.4.2020.pdf 6.5.2020.pdf  24.6.2020.pdf 

9.9.2020.pdf 23.9.2020.pdf

2019

21.1.2019 5.2.2019 26.2.2019 27.3.2019 24.4.2019 29.5.2019 26.6.2019 18.09.2019 
23.10.2019 27.11.2019 

 

Home » Městský úřad » Samospráva » Rada » Komise Rady » Komise pro sociální záležitosti

Nahoru