Komise cestovního ruchu

Složení komise

Mgr. Vít Bořil (předseda)

Jiří Vavřička

Karel Koubský st.

Ing. Tzveta Morawski Kambourová

Lenka Fantová

Bc. Martin Starý

Gabriela Březinová

Mgr. Edita Dvorská

Marie Pipková

Jiří Janata

Za MÚ: Bc. Monika Pravdová

 

Zápisy z jednání

Rok 2019

 14. 1. 2019.pdf     28. 2. 2019.pdf     21. 3. 2019.pdf    11. 4. 2019.pdf    16. 5. 2019.pdf

 

Home » Městský úřad » Samospráva » Rada » Komise Rady » Komise cestovního ruchu

Nahoru