Komise RM

Komise Rady města Kutná Hora

volebního období  2014 - 2018

KOMISE ŠKOLSKÁ
Dana Vepřková – předsedkyně (ŠANCE)

Václav Veselý (ZMĚNA)
Karel Ptáček (ODS)
Silvia Doušová (ŠANCE)
Vít Šnajdr (ŠANCE)
Stanislava Lisková (KDU-ĆSL)  
Petr Spálený (ANO)
Lída Jůnová (ANO)
Růžena Votrubová (ALTERNATIVA)
Mgr. Jindřich Kozák
Yvetta Jeřábková
Za MÚ: Milada Nechojdomová Kontakt: komise.skola@kutnahora_cz

KOMISE SPORTOVNÍ
Tomáš Gryč
Zdeněk Hadrovský (ČSSD)
Jozef Králik
Jiří Kukla
Karel Ptáček (ODS)
Ivan Sova (ŠANCE)
Radim Hanuš
Vít Šnajdr (ŠANCE)
Karla Fialová
Jiří Němeček (ZMĚNA)
Michal Hruška (ZMĚNA)
Petr Němec (ZMĚNA)
Miroslav Lhoťan (ČSSD)
Jan Třískala - předseda
Alois Salák, ml.
Tomáš Morawski (ALTERNATIVA)
Lubomír Tvrdík (Sparta Kutná Hora, a.s.)
Michal Procházka
Tomáš Pilc
Jan Ďoubal
Michal Pavlík
Za MÚ: Leona Krulišová Kontakt: komise.sport@kutnahora_cz

KOMISE KULTURNÍ
Lenka Frankovicová (KSČM)
Ivo Šanc (ŠANCE)
Václav Veselý (ZMĚNA)
Bc. Olga Dekojová (ODS)
Pavel Bečán (ŠANCE)
Pavel Apolen
Veronika Lebedová
Eva Vaňková (KDU-ČSL)
Luděk Kment (ZMĚNA)
Jana Fraňková (ČSSD)
Jaroslava Veselá (ANO)
Tomáš Morawski - předseda (ALTERNATIVA)
Kateřina Špalková (ALTERNATIVA)
Zdeněk Jeřábek
Jiří Trešl
Za MÚ: Jaroslava Brandejská Kontakt: komise.kultura@kutnahora_cz

KOMISE CESTOVNÍHO RUCHU
Václav Veselý (ZMĚNA)
Olga Dekojová (ODS) - předsedkyně
Jakub Obraz (ŠANCE)
Silvia Doušová (ŠANCE)
Jan Baťha (ZMĚNA)
Petr Pauliš (ZMĚNA)
Michal Hruška (ZMĚNA)
Martin Jandura (ČSSD)
Zdeněk Kotouš (ČSSD)
Zdeněk Bartl (ANO)
Dušan Lapáček
Zdeněk Licek (ALTERNATIVA)
Aneta Trnková (ALTERNATIVA)
Kateřina Grenarová (KDU-ČSL)
Marek Tivodar
Jana Flechtnerová
Za MÚ: Eliška Kumstýřová Kontakt: komise.ruch@kutnahora_cz

KOMISE PRO SOCIÁLNÍ ZÁLEŽITOSTI
Běla Hejná (ČSSD)
Ladislava Krčmářová (ŠANCE)
Monika Válková - předsedkyně (ZMĚNA)
Robert Otruba (ŠANCE)
Danuše Zbraňková (ANO)
Jana Kuklová (ANO)
Barbora Nováková (ANO)
Petr Jeřábek
Iva Hlavatá (ALTERNATIVA)
Hana Kvasilová
Za MÚ: Marián Šlesingr  Kontakt: komise.socialni@kutnahora_cz

KOMISE DOPRAVNÍ
Radim Fedorovič (ZMĚNA)
Josef Kraus (ANO)
František Malík (KDU-ČSL)
Jiří Beránek (ZMĚNA)
Tomáš Mottl (ANO)
Zdeněk Bartl (ANO)
Zdeněk Sedláček -předseda (ANO)
Martin Morávek (ANO)
Max Kubát (ALTERNATIVA)
Jiří Klečák (ALTERNATIVA)
František Tvrdík
Bohuslav Procházka ml.
Jiří Louda
Za MÚ: Dobroslav Vepřek Kontakt: komise.doprava@kutnahora_cz

KOMISE  MAJETKOVÁ
Radim Fedorovič (ZMĚNA)
Tomáš Gryč - předseda (ZMĚNA)
Ivan Sova (ŠANCE) 
Jiří Kukla (ANO)
Václav Zimmermann (ALTERNATIVA)
Karel Žáček
Jaroslav Suk
Za MÚ: Alena Šorčíková Kontakt: komise.majetek@kutnahora_cz

KOMISE  PRO  ŽIVOTNÍ  PROSTŘEDÍ
Martin Hlavatý - předseda (ALTERNATIVA)
Josef Kraus (ANO)
Milan Krčík (KSČM)
Irena Jelínková (ŠANCE)
Leoš Knížák (ZMĚNA)
Luděk Kment (ZMĚNA)
Ladislav Exner (ČSSD)
Jitka Doležalová (ČSSD)
Jana Adamová (ANO)
Jaroslav Krejčí (ANO)
Tomáš Klail (ZMĚNA)
Jitka Zimmermannová (ALTERNATIVA)
Lenka Dupalová (KDU-ČSL)
Zdeněk Lipský (ALTERNATIVA)
Za MÚ: Kateřina Hladíková Kontakt: komise.prostredi@kutnahora_cz

KOMISE PRO MĚSTSKÁ SÍDLIŠTĚ
Šárka Tesárková (ZMĚNA)
Lukáš Pečenka (ZMĚNA)
Ladislav Exner (ČSSD)
Jaroslava Cihlářová (ČSSD)
Monika Reichlová
Jana Adamová (ANO)
Dušan Papaj (ANO)
Marie Janásková (ANO)
Zdeněk Jirásek - předseda (ALTERNATIVA)
Václav Holub (KSČM)
Michal Králik
Juraj Kozák
Jaroslav Kropáček
Jan Vališ
Josef Berábek
Alena Majznerová
Za MÚ: Alena Děkanovská Kontakt: komise.sidliste@kutnahora_cz

KOMISE PAMÁTKOVÉ PÉČE
Karel Koubský, st. (KDU-ČSL)
Bohuslav Procházka (KDU-ČSL)
Jakub Obraz - předseda (ŠANCE)
Eva Malinová (ŠANCE)
Jaroslav Rezler (KDU-ČSL)
Luděk Kment (ZMĚNA)
Lukáš Pečenka (ZMĚNA)
Leon Pelikán (ALTERNATIVA)
Jaroslav Nádvorník (ALTERNATIVA)
Jaroslav Slavotínek
Soňa Telecká
Za MÚ: Jana Jelínková Kontakt: komise.pamatky@kutnahora_cz

KOMISE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ
Radim Fedorovič (ZMĚNA)
Karel Koubský, ml. (ŠANCE)
Ladislav Šorčík (ŠANCE)
Aleš Kerner (ŠANCE)
Jan Baťha (ZMĚNA)
Jan Moravčík (ČSSD)
Tomáš Mottl (ANO)
Lukáš Jelínek - předseda (ALTERNATIVA)
Za MÚ: Ladislav Čermák Kontakt: komise.it@kutnahora_cz

KOMISE PRO BEZPEČNOST
Jan Havlovic (ALTERNATIVA)
Vojtěch Smetáček - předseda (ŠANCE)
Josef Kraus (ANO)
Petr Doležal (ČSSD)
PhDr. Iva Pospíšilová (ČSSD)
Jiří Hlavinka (KDU-ČSL)
František Kameník
Za MÚ: Petra Holíková Kontakt: komise.bezpecnost@kutnahora_cz

BYTOVÁ KOMISE
Ladislava Krčmářová (ŠANCE)
Zdena Hlavinková (KDU-ČSL)  
Marie Janásková (ANO)
Zdeněk Bartl (ANO)
Jana Balánová (ALTERNATIVA)
Miroslava Hebrová - předseda (KSČM)
Jana Kurtejová (ČSSD)
Za MÚ: Věra Hynková Kontakt: komise.bytova@kutnahora_cz

KOMISE PRO ROZVOJ MĚSTA A INVESTICE
Ivo Šanc (ŠANCE)
Silvia Doušová - předsedkyně (ŠANCE)
Radim Fedorovič (ZMĚNA)
Tomáš Pilc ZMĚNA)
Miloslav Železný (ALTERNATIVA)
Jindřich Kozák
Za MÚ: Mgr. Věra Klimentová Kontakt: komise.rozvoj@kutnahora_cz